Sekretariat

(24) 275-45-20

Stanowisko Interwencyjne

+48 512 304 641

Zabezpieczenie imprez masowych

Pomoc w przygotowaniu dokumentacji, planu zabezpieczenia imprezy, a także zapewnienia bezpieczeństwa.

OCHRONA FIZYCZNA stała i doraźna

Posiadamy 150 pracowników ochrony fizycznej. Ich pracę nadzoruje wykwalifikowana kadra kierownicza.

MONITORING SYG. ALARMOWYCH

Zapewniamy stały dozór sygnałów alarmowych i wizyjnych w zabezpieczanych przez naszą firmę obiektach.

Monitoring sygnałów wizyjnych to system pozwalający na śledzenie z odległości zdarzeń rejestrowanych przez jedną do nawet kilkuset kamer przemysłowych jednocześnie. W skład systemu wchodzą głównie rejestratory i kamery, z których obraz jest transmitowany do Uzbrojonego Stanowiska Interwencyjnego, gdzie personel na monitorach może obserwować rejestrowane zdarzenia.

Monitoring wizyjny, określany też jako telewizja dozorowa, która różni się od zwykłej telewizji tym, że obraz z kamer jest przesyłany (przez kabel lub drogą internetową) i odbierany tylko w centrum odbiorczym, a nie w nieograniczonej liczbie odbiorników.

Montaż systemu wizyjnego poprawia poziom bezpieczeństwa w obiekcie. Monitoring sygnałów wizyjnych to zespoły środków technicznych i programowych przeznaczonych do obserwacji, wykrywania, rejestrowania oraz sygnalizowania warunków wskazujących na istnienie niebezpieczeństwa powstania szkód lub zagrożeń osób i mienia, który jest częścią składową wielu systemów bezpieczeństwa. Zintegrowany z innymi systemami umożliwia wczesną i prawidłową reakcję pracowników ochrony. System monitoringu wizyjnego współpracuje bardzo często z systemem pożarowym  oraz z systemami kontroli dostępu.